TEDARİKÇİ POLİTİKAMIZ

Tedarik sürecimiz profesyonellik, dürüstlük ve uzun vadeli işbirliğine dayanmaktadır. MAKİNE HALI üreten firmamız yeni farklı desen,müşteri talebine göre kullanılan iplik çeşitlerinden v.s tasarlanmış desen ve dış piyasa satışları için her türlü bileşeni ve hizmeti kullanıyoruz.

Yeni Tedarikçiler için

İşimiz müşterilerimize belirtilen kaliteli ürünleri doğru zamanda rekabetçi fiyatlarda sunmaktır. Nitelikli, yenilikçi ve esnek tedarikçilerin başarımıza önemli katkılarda bulunduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden yeni tedarikçileri seçme ve onaylama sürecimiz adil ve şeffaf olarak tasarlandı.

Tedarikçi ağımızın bir parçası olun

BADE HALI tedarikçisi olmak için gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Bir mühendislik firması olarak, müşterilerimize daima doğru ürünleri gereken kalitede ve rekabetçi şartlarda sunabileceğimiz bir konumda olmak istiyoruz. Tüm ana pazarlarda seçilmiş tedarikçiler ile çalışmamızın nedeni budur.


Uzun vadeli bir ortaklık için ana kriterlerimiz:

• Son derece rekabetçi ürün ve hizmetle
• Kalite ve hizmet oryantasyonu
• Zamanında teslimat

Tedarikçi seçim süreci

BADE HALI yeni tedarikçi seçme işlemi ISO 9001:2015 standartlarına göre uygulanmaktadır. Tedarikçi seçme sürecimiz sayesinde her iki taraf için de riskler azaltılmış durumdadır.

Adım 1

Sizden talep ettiğimiz ürünler için spesifik özellikleri ulaştırınız . Satın alma departmanımız tarafından sizinle iletişime geçilecektir.

Adım 2

Değerlendirme (Fiyat,termin ,lokasyon veya tadarikçi performansına uygun şartlar sağlandığında ) sonucunun olumlu olması halinde, firmanızdan gizlilik sözleşmesi imzalaması talep edilecektir.

Adım 3

Anlaşma imzalandığında sonraki adım sizin iş alanınızda bir ihtiyacı olduğu bir dahaki sefer sizden fiyat teklifi sunmanızı istemek olacaktır.

Adım 4

Eğer değerlendirme kriterlerimize göre yeterinde rekabetçiyseniz, firmanız ile görüşmelere başlayacağız. Kritik başvurular durumunda, işyerinizde denetim talep edilebilir. İşyerinde denetimin onaylanması halinde değerlendirme sürecine devam edilecektir.

Adım 5

Değerlendirme sürecinin son aşaması tarafların aralarında sözleşme imzalamasıdır.

Adım 6

Tüm değerlendirme kriterleri başarıyla gerçekleştiğinde, BADE DOKUMA onaylı tedarikçisi olma şansını yakalayacaksınız.

Sürekli değerlendirme

Kalite Yönetim Sisteminin bir parçası olarak sürekli olarak tüm tedarikçilerimizi değerlendirmeye devam etmekteyiz. Bu değerlendirmelerin sonuçları düzenli olarak yapılan takip toplantılarında tedarikçilerimize sunulmaktadır.