HEDEF VE İLKELERİMİZ

HEDEFİMİZ
Bade Halı; müşterilerinin memnuniyetini, üretim araçlarını verimli kullanarak, uluslararası standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı, bölgesinde ve sektöründe öncü bir firma olmayı amaçlar. Bu sayede bölgesel, ulusal ekonomik ve sosyal gelişime katkıda bulunmayı hedefler.

Sosyal sorumluluk ilkelerini benimseyerek çalışanların ücret, sigorta ve çalışma ortamlarını sürekli iyileştirmek ve bunun takipçisi olmaktır.

İLKELERİMİZ

»Şirketimiz kurumsal yapı, kurumsal kültür ve yönetişimin oluşturulmasının ve devam ettirilmesinin en önemli ilkesi olduğunu düşünmektedir.

»Şirketimiz yasal mevzuatlara, hükümlere ve şirket içi oluşturulan kurallara göre yönetilmektedir.

»Şirketimiz çevresini oluşturan müşteri, çalışan ve tedarikçileri ile ilişkilerinde karşılıklı memnuniyete azami önemi verir. Bunun için gereken önlemleri alır ve yapıları oluşturur.

»Şirketimiz çevrenin ve doğanın korunmasına, içinde geliştiği topluma sosyal sorumluluğu gereği duyarlı; insan, çevre ve hayvan haklarına saygılıdır.

»Şirketimiz kalite politikası gereği kalite standartlarına bağlı, sürekli iyileştirme felsefesine göre üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

»Şirketimiz her türlü faaliyetinde dürüstlük ve samimiyete özen gösterir.

»Sosyal sorumluluk politikasını ve Kalite sistem politikalarının içeriği konusunda personellerimizin bilinçlenmesini amaçlamaktadır.

»Çocuk işçi çalıştırılmaması konusunda önce kendi bünyemiz de daha sonra, Çalıştığımız Tüm Tedarikçi zincirine gerekli hassasiyeti göstermesi konusunda bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır.